Fenomen ostatnich czasów

Literatura dziecięca ma wiele do zaoferowania. Z roku na rok wydaje się coraz więcej książek dla dzieci w gatunku fantasy i nie tylko. Aby przykuć uwagę małych czytelników, autorzy stawiają na mieszanie walorów rozrywkowych z edukacyjnymi. Takie lektury zazwyczaj charakteryzują się licznymi obrazkami i grafikami, dużą czcionką oraz angażującą historią. Seria L.O.L. Surprise to jeden ze współczesnych przykładów książkowych, które poza zabawą, także uczą. Co znajdziemy w tym cyklu?

L.O.L. Surprise to fenomen ostatnich czasów, który podbił wszystkie dziecięce serca. To lalki, ale także i szereg innych akcesoriów bez których dziewczynki nie wyobrażają już sobie życia. Dzieci, które idą do szkoły, nie tylko chcą mieć takie lalki, ale także szkolną wyprawkę, dzięki czemu będą one mogły mieć swoje ulubienice nawet w czasie nauki. Nie zapominajmy o tym, że do tej całej serii należą również kolorowe książeczki, które są w stanie zapewnić rozrywkę na długi czas. Książki razem z lalkami i innymi akcesoriami mogą stać się wspaniałym pomysłem prezentowym przy najróżniejszych okazjach.

“Chcemy więcej kolorów. L.O.L. Surprise. Wodą malowane”

Czy malowanie wodą daje tyle samo radości, co malowanie farbkami? Oczywiście, że tak. Właściwie to można by powiedzieć, że daje jeszcze więcej ekscytacji, dzięki czemu można się doskonale bawić. Wystarczy tylko mokry pędzelek, aby móc wypełnić poszczególne obrazki pięknymi kolorami. Uwaga! Warto wcześniej wytłumaczyć dziecku, aby to nie przelewało poszczególnych obrazków wodą, ponieważ całość może się zniszczyć. Malutki pędzelek, trochę wody i można tworzyć piękne obrazki z ulubienicami.

“L.O.L. Surprise! 1000 naklejek”

Czy mając do dyspozycji 1000 naklejek można się nudzić? Oczywiście, że nie. Już samo szukanie miejsca, gdzie je wszystkie umieścić, będzie nie lada wyzwaniem, a co tu dopiero mówić o reszcie wyzwań, jakie czekają na wszystkich czytelników. Tak, mamy tu wiele rzeczy do czytania, ale nie można zapominać o pozostałych zadaniach, które koniecznie trzeba wykonać. No bo jak – kto wymyśli nowy gadżet, który będzie czadersko fajny? Co więcej, wszystkie czytelniczki będą mogły również samodzielnie napisać piosenkę. Kto wie – może w przyszłości znajdzie się wykonawca, który będzie chciał ją wykonać?!

“L.O.L. Surprise! Zabawy z naklejkami. Jeszcze więcej czadu!”

Nie ma co za długo się zastanawiać, ponieważ kogoś może ominąć spora porcja dobrej zabawy. Czas na to, aby zaprosić wszystkie lalki (a może to one zapraszają) do tego, aby przeżyć kolejną, niesamowitą historię. Czy masz pomysł na to, gdzie umieścić poszczególne naklejki? Jeżeli nie, to nie ma się czym przejmować. Całkiem możliwe, że później znajdziemy ciekawą inspirację, dzięki której naklejki znajdą swoje miejsce. Warto bawić się w stylu LOL, jeżeli ktoś bardzo chciałby ciągle się uśmiechać, tańczyć i otaczać wesołymi przyjaciółmi. Wszystko w tym pięknym świecie jest możliwe, dlatego nie ma się co dłużej zastanawiać.